دانلود مقاله انگلیسی و دانلود رایگان مقاله

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

دانلود مقاله انگلیسی و دانلود رایگان مقاله


برای نگارش مقاله ، پایان نامه ، رساله و یا حتی تحقیق دانشجویی و یا حتی برای مطالعه شخصی بعضا به دانلود مقاله انگلیسی چه بصورت پولی چه بصورت رایگان نیاز پیدا می کنید. درمقاله زیر قرار است نحوه صحیح دانلود مقاله انگلیسی رایگان و پولی را آموزش داده شود. همچنین در انتها یه معرفی برخی از وب سایت ها که شما به راحتی میتوانید مقالات انگلیسی اعم از مقالات آی اس آی ISI و یا علمی را دانلود نمایید.

 

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی بر اساس عنوان مقاله


عنوان در مقاله، یکی از بخش های کلیدی مقاله می باشد که به مضمون اصلي پژوهش و یا تحقیق اشاره می شود. شما به عنوان محقق هنگامی که در جستجوهای خود به یک مقاله ای برخورد کردید که نیاز به مطالعه آن دارید می توانید از طریق کپی نمودن عنوان آن و سرچ در پایگاه هایی که در انتها اشاره می شود به فایل PDF مقاله دسترسی پیدا نمایید.

یک مشکلی که ممکن است در این نوع دانلود مقاله انگلیسی پیش بیاید این می باشد که ممکن است برخی از مقالات در عنوان از کلمات مشابه زیادی استفاده کرده باشند که این موجب انحراف موتور جستجوگر خواهد شد و شما به مقاله مورد دلخواه خود دسترسی پیدا نکنید از این رو پیشنهاد می شود روش های دیگر را استفاده نمایید. شایان ذکر است این روش یکی از روش های پرسرعت می باشد که شما تنها یا کپی نمودن عنوان و جایگزاری در موتور جستجوگر به مقاله دسترسی پیدا نمایید.

 

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی بر اساس چکیده مقاله


چكيده، بخشی از مقاله می باشد که معمولا پس از عنوان مقاله مورد توجه خواننده قرار می گیرد و هر خواننده قبل از ورود به بدنه اصلی مقاله به خواندن این بخش می پردازد. چکیده مقاله ، خلاصه ای جامع از محتواي يك گزارش تحقیق و  پژوهش است كه همه مراحل و اجراي اصلي پژوهش را در خود دارد.

در این نوع از دانلود شما می توانید مانند روش قبل با کپی نمودن متن چکیده و جایگزاری در موتور جستجو به فایل PDF مقاله دسترسی پیدا کرده و فایل PDF مقاله را دانلود نمایید. این روش احتمال خطای کمتری نسبت به روش معرفی شده در قبل دارد. از این رو که تعداد متن مشابه و کلمات مشابه که عینا پشت سر هم در چکیده دو مقاله آورده شده باشد خیلی ضعیف می باشد. اما مشکل اصلی این روش کپی نمودن متن کامل چکیده می باشد که این امر میتواند هنگام کپی نمودن ایجاد مشکل نماید و محقق و یا خواننده مقاله نتواند متن کامل چکیده را کپی نماید و بعضا بخشی از آن نادیده گرفته شود که این امر میتواند موجب این شود که دانلود مقاله انگلیسی به درستی صورت نگرفته است.

 

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی بر اساس کد DOI


در این بخش به عنوان بهترین و بی خطاترین روش دانلود مقاله انگلیسی می باشد نیاز است در ابتدا توضیح مختصری راجع به کد DOI داده شود.

کد DOI یا شناسگر اشیاء دیجیتالی که مخفف عبارت Digital Object Identifier است، شامل مجموعه ای از اعداد و گاهی حروف و علامت هاست که به هر نوع منبع دیجیتالی اختصاص می یابد. این شاخص از دو بخش یعنی کد ناشر و کد سند تشکیل شده که با علامت (/) از هم جدا می شوند تشکیل شده است. از این نظر این روش بی خطاترین روش می باشد که هیچ کد تکراری برای مقالات اختصاص داده نمی شود. بدین منظور که هر مقاله تنها و تنها دارای یک خط اختصاصی می باشد و دو مقاله وجود ندارد که دارای یک کد باشد. از این جهت با کپی نمودن این کد و درج در موتورهای جستجو می توانید خیلی راحت و دقیق به فایل PDF مقاله خود دسترسی پیدا کرده و دانلود مقاله انگلیسی را به راحتی انجام دهید.

این کد در صفحه ای که چکیده و عنوان مقاله در مجله  نمایش داده می شود، درج میشود. تصویر محل درج کد DOI برخی از انتشارات معتبر علمی ، جهت راهنمایی بیشتر نشان داده شده است. چنانچه مقاله فاقد DOI باشد ، می توانید از روش های اشاره شده در بالا استفاده نمایید.

 

ساینس دایرکت

 

 

مجله ویلی

 

 

 


 

در زیر لینک برخی از پایگاه ها و وب سایت ها که شما می توانید با استفاده از هریک از روش های اشاره شده در بالا مقاله رایگان دانلود نمایید، بیان شده است:

 

  https://freepaper.me

https://paperhub.ir

 https://iranpaper.ir

 http://elearnica.ir

 https://paperdownloader.com

 

 

دیدگاهتان را بنویسید