کار در منزل و با کسب درآمد در خانه پول دار شوید!!!

کار در منزل

با توجه به سلایق مختلف افراد میتوان به این نتیجه رسید که برخی از افراد علاقه به کار کردن در جایی شلوغ و پر رفت و آمد دارند و یا جایی که در تماس با افراد مختلف باشند و با ارباب رجوع سر و کله بزنن. در این میان برخی از افراد برعکس نوع اول به دنبال کار کردن در یک جای ساکت و آرام بدون حضور ارباب رجوع هستند. این دسته از افراد معمولا علاقه شدیدی به دورکاری و کار در منزل دارند بدین صورت که در منزل و یا در یک اتاق دور از محل کار اصلی به فعالیت و کار خود بپردازند و خدمات خود را از منزل خود ارائه دهند. به نوعی کار در منزل انجام دهند .

خیلی از کارفرما ها بر این باور هستند که ممکن است کیفیت کار در منزل به خوبی کیفیت کار در محل کار مشخص نباشد. جالب این جاست که تحقیقات علمی نشان داده که کیفیت کار کارمندان به نوع شخصیت آنها خیلی وابسته است و لزوما کار در منزل از کیفیت کمی برخوردار نخواد بود. کیفیت کار در منزل بستگی به تعهد فرد کارمند بستگی دارد.

جدا از بحث نوع شخصیت افراد در تعیین نوع محل کار ، وضعیت اقتصادی به نحوی شده است که زنان خانه دار و یا حتی دانشجویان در کنار فعالیت های اصلی خود نیاز به کسب درآمد هستند که این نوع کار در منزل می تواند آنها را در راستای مرتفع نمودن نیازهای اقتصادی شخصی آنها موثر واقع شود.   این روزها شرکت های زیادی در معرض ورشکستگی قرار گرفته اند از این رو راه اندازی یک کسب و کار در منزل و یک کار در منزل می تواند پشتوانه اطمینانی حتی برای شاغلین و یا کارمندان باشد. در این دوره از زمان کار در منزل و کسب درآمد در منزل یا دورکاری بهترین و شاید پر درآمدترین کار برای شما محسوب شود. با کم ترین امکانات و سرمایه شما می توانید با مهارت هایی که دارید در منزل کاری کنید و کسب درآمد داشته باشید.

در این مقاله قصد داریم به معرفی برخی از کارها و شغل هایی اشاره کنیم که به راحتی میتوانند افراد از آن طریق به کسب درآمد در منزل خود بپردازند.

 

وجود تکنولوژی در منازل باعث راحت تر شدن راه اندازی انواع کسب و کار در منزل شده است. وجود سیستم کامپیوتر و اینترنت در هر منزل خیلی خیلی کارها را راحت تر کرده و با وجود گسترش استفاده از انواع خدمات در بستر اینترنت ، این امکان را برای اشخاصی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در منزل را نموده اند فراهم نموده است.

چراکه امروزه همه چیز اینترنتی شده و اگر می خواهید از قافله عقب نمانید باید از طریق اینترنت محصولات و خدمات تان را هرچند که در منزل هستید عرضه کنید.

در واقع به کمک اینترنت خیلی راحت تر می توانید برای خودتان بازاریابی کنید و با افراد بیشتری که به شما احتیاج دارند ارتباط داشته باشید. این روزها هم کمتر کسی پیدا می شود که اینترنت در منزل نداشته باشد! پس جای بهونه ای نمی ماند و می توانید کار در منزل خود را از همین حالا شروع کنید.

مشکل اساسی که موجب دست نگه داشتن افراد برای راه اندازی کسب و کار می شود این است که خیلی از دوستان نمی دانند از چه راه های می توانند در منزل خود کار کنند و کسب درآمد داشته باشند. خیلی از دوستان دارای تخصص هایی هستند ولی واقعا نمی دانند که آیا می توان با تخصصی که دارند کسب درآمد داشته باشند یا خیر.

دوستان دیگری هم هستند تخصصی به آن صورت ندارند ولی علاقه مند به کار کردن در منزل هستند و می خواهند درآمدی برای خود کسب کنند. نگران نباشید برای شمایی هم که تخصصی ندارید راه کارهایی پیش رو دارم.

 

کار در منزل و کسب درآمد در خانه

در این مقاله قصد دارم راه کارهایی را ارائه کنم تا همین الان کار در منزل را شروع کنید. برای اینکه بتوانید از طریق کار در منزل کسب درآمد کنید باید به اینترنت هم دسترسی داشته باشید که در ادامه بیشتر خدمت تان توضیح می دهم.

 

  • تایپ کنید (کتاب ، مقاله ، پایان نامه و متون مختلف)


این نوع کار در منزل نیازمند داشتن مهارت خاصی نیست با دانش جزئی نسبت به اصول تایپ و تمرین براحتی می توانید به یک تایپیست حرفه ای تبدیل شوید و از این طریق در منزل کسب درآمد کنید.

این کار تنها با داشتن یک سیستم کامپیوتر می تواند راه اندازی شود و کلیه اخذ و تحویل سفارشات مشتریان از طریق ایمیل دریافت و ارسال شود. در این نوع کسب درآمد در منزل فرقی نمی کند آقا باشید یا خانم.  هنوز هم افراد یا شرکت های زیادی هستند که نیاز به یک تایپیست دارند و شما می توانید بهترین گزینه برای آن ها باشید.

شما برای شروع کار نیاز دارید یک سیستم کامپیوتر و امکان دسترسی به اینترنت را برای خود فراهم کنید و به عنوان یک فریلنسر در سایت هایی از قبیل انجام میدم، دیوار، شیپور و سایت هایی که می توانید آگهی رایگان درج نمایید به معرفی خود به کسب و کارها بپردازید  و از آنها سفارش بگیرید.

  • ترجمه کنید (کتاب، مقاله و محتوای مختلف)


این نوع کسب و کار در منزل نیاز به تخصص دارد، شما برای راه اندازی این نوع کسب و کار در منزل نیاز دارید حتما حتما به یکی از زبان های زنده دنیا از قبیل: انگلیسی، آلمانی ، فرانسه و یا هر زبان دیگر مسلط باشید. این نوع کار در منزل می تواند برای شما پولساز باشد و شما می توانید از این طریق پول خوبی به جیب بزنید.

جالب است بدانید امروزه یکی از دغدغه های مهم و بزرگ وب سایت ها تولید محتوا می باشد. شما میتوانید محتوای مرتبط با موضوع را در وب سایت های خارجی دریافت و ترجمه نمایید و به وب سایت های ایرانی ارائه خدمات نمایید.

اگر تواناتی لازم در ترجمه مقالات خارجی را داشته باشید می توانید درآمد خوبی را در منزل خود کسب کنید. برای اطلاع از قیمت ها بهتر است به سایت هایی که هم اکنون در این زمینه فعالیت می کنند مراجعه کنید و نرخ خود را تعیین کنید.

 

  • تولید محتوا کنید


یکی دیگر از فعالیت هایی که می توانید به راحتی در منزل کسب درآمد کنید تولید محتوا است.

همانطور که در بخش قبلی گفته شد، دغدغه خیلی از سایت ها تولید محتوا است که یکی از روش ها ترجمه متون و مقالات خارجی می باشد. علاوه بر این شیوه تولید محتوا  می تواند مطابق با دانش و مهارت فرد باشد. یعنی کسی که بتواند مقاله یا مطلب تولید کند .

جهت تولید محتوا خوب که بتوانید با آن کسب درآمد داشته باشید می بایستی تمرین کنید. تولید محتوا در وب سایت ها کار زیاد سختی نیست.  یعنی همیشه نیاز به خلق محتوای جدید نیست بلکه با جمع آوری اطلاعات هم می توان محتوا تولید کرد.

البته هر کاری نسبت به کیفیت اش ارزش دارد. منظورم این است که خیلی از سایت ها هم نیاز به محتوای با کیفیت و ناب دارند که خب در این شرایط نیاز به تولید کنندگان محتوای حرفه ای است. ولی در کل در وب فارسی خیلی از سایت ها با محتوایی که صرفا کپی نباشد قانع می شوند.

جهت معرفی خود به عنوان تولید کننده محتوا می توانید از سایت هایی مثل انجام میدم، پونیشا، پارس فریلنسر یا ورکفا استفاده کنید.

 

  • تولید فایل کنید ( تحقیق، پایان نامه، صوتی ، گرافیکی و فایل های مختلف)


تولید و فروش فایل  اعم از فایل های مربوط به تحقیق دانشجویی ، پایان نامه و مقاله  یک ایده فوق العاده و ناب برای کار در منزل است. اگر شما دانشجو باشید و یا فارغ التحصیل در یک رشته علمی خاص ، شما می توانید با استفاده از فایل های در دسترس گذشته خود و همچنین دانش خود نسبت به رشته دانشگاهی خود به تهیه تحقیق و یا مقاله دانشجوهای دیگر اقدام کنید. شما میتوانید به عنوان مشاور و یک فریلنسر کارهای مرتبط با دانشجویان و محققان دیگر را نیز انجام دهید. شما می توانید با تولید یک فایل بارها و بارها از آن کسب درآمد کنید.

اگر صدای خوبی دارید می توانید تولید فایل صوتی نمایید. جهت تولید فایل های صوتی شما باید نوشته های متنی  را به صوتی تبدیل کنید. اخیرا تمایل افراد به کتاب های صوتی به شدت بالا رفته است. شما میتوانید با ضبط و تولید کتاب صوتی پول زیادی را کسب کنید. برای این کار شما نیاز دارید یک ویس رکوردر ارزان قیمت بخرید و شروع به تمرین برای ضبط صدا کنید. برای شروع می توانید کتاب های در دسترس خود  را به صوت تبدیل کنید. یعنی از روش بخوانید و با ویس رکوردر ضبط کنید.

در صورتی که آشنایی با نرم افزارهای گرافیکی دارید می توانید با استفاده از تخصص خود به طراحی و تولید فایل های گرافیکی و یا طرح های گرافیکی بپردازید. یکی از فایل های گرافیکی که امروز مورد توجه کسب و کار ها قرار گرفته است و از آن به عنوان ابزار تبلیغات خود استفاده می نمایند . فایل های موشن گرافیک و یا انیمیشن ها هستند. شما اگر توانایی ساخت انیمیشن و یا موشن گرافیک را دارید به راحتی می توانید تیزرهای تبلیغاتی موسسات و شرکت های بزرگ و کوچک را بسازید و از این طریق کار در منزل خود را راه اندازی نموده و در منزل کسب درآمد کنید.

 

  • بازاریابی کنید ( همکاری در فروش)


یکی دیگر از روش های کسب درآمد در منزل و کار در منزل روش همکاری در فروش کالا و یا خدمات دیگر موسسات و شرکت ها می باشد.

اگر به هر دلیلی توانایی تولید  و یا ساخت هر یک از کارهای که در بخش های قبل توضیح داده شد را ندارید، شما می توانید به راحتی برای محصولات دیگر از قبیل فایل های تولید شده بازاریابی کنید و سهم فروش خود را از میزان فروش صورت گرفته دریافت کنید. این کار نیاز به هیچگونه سرمایه ای نیست.

شما می توانید با استفاده از روش های مختلف تبیلغاتی و یا حتی با استفاده از صفحات شبکه های اجتماعی تحت اختیار خود و یا گروه های فامیلی  شروع به تبلیغ محصول کنید.

در شکل گسترده تر این سیستم می توانید  با راه اندازی وب سایت ارزان قیمتی کمتر از ۱ میلیون تومان و با استفاده از انواع روش های تبلیغات و جذب بازدیدکننده به وب سایت شروع به تبلیغ محصولات کنید.

شما به دو صورت می توانید همکاری در فروش داشته باشید. اول اینکه مستقیما از طریق سایت هایی که سیستم همکاری در فروش دارند اقدام کنید مانند: وب سایت فایل آماده که میتوانید از طریق آن نسبت به فروش فایل های دیگران در شبکه های اجتماعی و یا حتی وب سایت خود اقدام نمایید.  که در این صورت لینک همکاری در فروش به شما تعلق می گیرد. یعنی زمانی که هر فردی از طریق لینک اختصاصی شما سفارشی ثبت کند به نام شما ثبت می گردد.

راه دیگر این است که خودتان به سراغ فروشندگان عمده محصولات بروید (به صورت حضوری) و با آن ها در مورد فروش محصولات شان به صورت اینترنتی و واسطه ای صحبت کنید.

یعنی شما بدون اینکه ابتدا محصولات آن ها را بخرید برای محصولات شان تبلیغ می کنید و به محض ثبت سفارش توسط مشتری، سفارش مورد نظر را به فروشنده اصلی ارجاع می دهید و فروشنده موظف است سفارش را به دست مشتری برساند. توجه داشته باشید برای این کار حتما باید از قبل با فروشنده مورد نظر هماهنگ کرده باشید.

 

  • ادمین باشید ( مدیرشبکه های اجتماعی)


یکی از بهترین و ساده ترین کارهایی که در منزل می توانید از آن پول خوبی درآورید نویسندگی در کانال های تلگرامی یا مدیریت پیج های اینستاگرامی است. این روز ها کانال های تلگرامی درآمدهای فوق العاده بالایی دارند و برای بقاء در عرصه رقابت باید محتوای مفید و جذاب و سرگرم کننده ارائه دهند.

شما با تولید محتوای خوب در شبکه های اجتماعی می توانید طرفداران و فالوئرهای زیادی را در پیج و کانال خود به همراه داشته باشید که این موضوع باعث دریافت تبلیغ از کسب و کارهای مختلف برای شما می شود.

اگر بصورت اتفاقی از برخی از کانال ها و یا پیج ها هزینه تبلیغات و گذاشتن یک پست را بپرسید متوجه می شوید که چه کسب و کار اینترنتی و کار درمنزل ی را می توانید راه اندازی کنید.

تولید محتوا در شبکه های اجتماعی چندان کار سختی هم نیست. فقط کافیه برای تولید محتوا به کانال ها یا پیج های دیگر سری بزنید و کلی ایده جالب برای تولید محتوا به دست آورید.

 

دیدگاهتان را بنویسید