فایل آماده چیست ؟

فایل آماده یک فروشگاه آنلاین برای فروش فایل و محصولات دیجیتال (Digital Goods) است و شما میتوانید هرچیزی که به صورت دیجیتال میخواهید خرید کنید مثل فایل های پایان نامه، کارآموزی و تحقیقات دانشگاهی و دانش آموزی  و … را از آن تهیه نمائید.

 

نحوه کارکرد فایل آماده

فایل آماده با الگو برداری از نمونه خارجی خود  راه اندازی شده است با این هدف که بازار بزرگی برای فارغ التحصیلان و دانشجویان باشد و روند فعالیت به گونه ای است که محققین و متخصصان هر یک از حوزه ها و رشته های تحصیلی محصول خود را آماده مینمایند(مثلا تحقیق در رابطه با یک موضوع علمی) و عرضه میکنند. فروشندگان محصول  بر روی محصول متخصصان قیمت گذاری میکنند و خریدار ها نیز بر اساس نیاز خود خریداری میکنند.

قیمت برآورد شده به مراتب پایین تر از حالت سفارش دهی اختصاصی هست که این به نفع خریدار است و در فروش تعداد بالا به نفع فروشنده نیز است چون یک بار ایجاد کرده است و بارها فروخته است.

یک مزیت دیگر در روند فایل آماده این است که محتوا (که قسمت اصلی هر تحقیق و یا فایل) توسط فروشندگان تولید میشود و بازدیدکننده نیز از طرف همین فروشنده ها به سمت محصولاتشان هدایت میشود. پس محتوا و خریدار هر دو از سمت تولید کننده محصول به سمت فایل آماده هدایت میگردد و این یعنی یک سایت با چرخه خودکار.

 

مزیت فایل آماده

سوالی که اینجا مطرح میگردد این است که چرا کاربران تمایل دارند از فایل آماده استفاده نمایند؟

  • چون موب سایت فایل آماده برای کلیه محصولاتش ضمانت پشتیبانی میدهد و از فروشندگانمان مدرک شناسایی و قرارداد داریم، کاربران ترجیح میدهند که با خیال آسوده از ما تهیه نمایند تا اینکه از فرد متخصص به صورت جدا تهیه نمایند.
  • ما به ازای مبلغ خرید به خریدارانمان امتیاز میدهیم که با امتیاز های خود میتوانند در سیستم “کارت شانس” هدایای ارزشمندی دریافت نمایند ( این سیستم نیز به زودی توسعه پیدا مینماید) این ویژگی در هیچ سیستم فروش دیجیتالی نیست.

ما سرویس عالی برای فروشندگان تهیه کرده ایم که مزیت های زیادی به همراه دارد. از جمله:

  • به دلیل داشتن برنامه نویسی استاندارد و رعایت اصول گوگل، در جستجو های حوزه فعالیت همیشه بالا هستیم.
  • با توجه به تاریخچه هر فروشنده مدال هایی دریافت مینماید که تعداد و ارزش مدال های هر فروشنده او را به یک رقابت حساس وارد میکند و فروشندگان عالی میتوانند خوش بدرخشند. هدف ما نیز جذب فروشنده های با کیفیت است.